Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy

w Bystrzycy Kłodzkiej

Plac Wolności 16, 57-500 Bystrzyca Kłodzka

Nota obciążeniowa za nie zwrócenie książki

Biblioteka wzywa Pana/Panią do zwrotu następujących zbiorów bibliotecznych lub odkupienie zagubionych materiałów bibliotecznych w porozumieniu z bibliotekarzem:

Znajomość regulaminu potwierdził/a Pan/Pani własnoręcznym podpisem, zobowiązując się równocześnie do jego przestrzegania.

Jednocześnie informujemy, że niezwrócenie w/w materiałów bibliotecznych w ciągu #WINDYKACJA_LICZBA_DNI# dni od otrzymania niniejszego wezwania spowoduje przekazanie sprawy do firmy windykacyjnej, która dodatkowo obciąży Pana/Panią kosztami egzekucji.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z bibliotekarzem.

oraz uiszczenia opłaty za nieterminowy ich zwrot, która na dzień #data# wynosi #kara#.

Do kwoty tej należy doliczyć #karazadzienksiazka# za każdy dzień/za egzemplarz książki, lub #karazadzienaudiobook# za każdy dzień/za egzemplarz audiobooka, lub #karazadzienfilm# za każdy dzień/za egzemplarz filmu do dnia zwrotu materiałów bibliotecznych włącznie oraz #znaczek#
tytułem pokrycia kosztów wezwania

Utworzono dnia: 22.04.2021

Historia publikacji