Wspomnienia z wyjazdu do teatru Capitol
Dnia 11 maja najbardziej ekscytująca grupa 10 TENORÓW w teatrze Capitol
śpiewała również dla czytelników naszej biblioteki.
Niesamowity koncert zachwycił nas i porwał od pierwszych dżwięków. 10 utalentowanych wokalistów z Polski, Ukrainy oraz Gruzji z niezwykłą charyzmą i pasją zaprezentowało szeroki repertuar, od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych, po utwory ludowe aż do arii operowej. Byliśmy pod wrażeniem potęgi głosów oraz profesjonalizmu śpiewaków. To było "cudowne show" pełne pozytywnych emocji, wspaniałych głosów tworzących rewelacyjną atmosferę. Koncert był dla nas ucztą dla ducha i dobrą zabawą, a pozytywna energia pozostanie w nas na dłużej.
Zapraszamy do naszej galerii na stronie FB


Strona BIP













