"Pod dachami Paryża" - relacja
Tym razem serca czytelników biblioteki skradł niezwykły koncert muzyki francuskiej - "Pod dachami Paryża" w sali widowiskowej Radia i TV Wrocław. W repertuarze największe szlagiery i przeboje muzyki francuskiej (m.in. Edith Piaf, Joe Dassin, Dalida, Mireille Mathieu). Na scenie orkiestra z Odessy, wspaniali soliści oraz tancerze baletu. Daliśmy się ponieść cudownej atmosferze Paryża dzięki połączeniu muzyki na żywo, śpiewu i tańca. Całość dopełniła klimatyczna scenografia, profesjonajne stroje i dobre oświetlenie. Koncert zakończyliśmy brawami na stojąco śpiewając po francusku wraz z artystami. To był wspaniały, niezapomniany wieczór.
Zdjęcia na naszej stronie FB


Strona BIP













