"Orkiestra księżniczek" - relacja
Dnia 16 lutego w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu czytelnicy Biblioteki Publicznej mieli okazję uczestniczyć w przepięknym koncercie - "Orkiestra księżniczek". Widowisko, które łączy klasyczną formę koncertu z najnowszymi, światowymi trendami. Najpiękniejsze i znane fragmenty z operetek oraz muzyki estradowej w wykonaniu znakomitych śpiewaków operowych. Byliśmy zauroczeni tańcem baletowym i barwnym strojem tancerzy oraz księżniczek. Całość dopełniały niesamowite efekty świetlne, tworzące niesamowitą atmosferę. Bawiliśmy się świetnie, szczególnie podczas bisów, śpiewając z artystami.
Wyjazdy na koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem naszych czytelników, którzy mają potrzebę kosztowania kultury w szerokim, światowym wydaniu.
Nastepny wyjazd na koncert, tym razem w klimacie szlagierów francuskich, pt. "Pod dachami Paryża" dnia 3 marca. Serdecznie zapraszamy.



Strona BIP













