Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

"Orkiestra księżniczek" - relacja

Utworzono dnia 18.02.2026

Dnia 16 lutego w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu czytelnicy Biblioteki Publicznej mieli okazję uczestniczyć w przepięknym koncercie - "Orkiestra księżniczek". Widowisko, które łączy klasyczną formę koncertu z najnowszymi, światowymi trendami. Najpiękniejsze i znane fragmenty z operetek oraz muzyki estradowej w wykonaniu znakomitych śpiewaków operowych. Byliśmy zauroczeni tańcem baletowym i barwnym strojem tancerzy oraz księżniczek. Całość dopełniały niesamowite efekty świetlne, tworzące niesamowitą atmosferę. Bawiliśmy się świetnie, szczególnie podczas bisów, śpiewając z artystami.

Wyjazdy na koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem naszych czytelników, którzy mają potrzebę kosztowania kultury w szerokim, światowym wydaniu.

Nastepny wyjazd na koncert, tym razem w klimacie szlagierów francuskich, pt. "Pod dachami Paryża" dnia 3 marca. Serdecznie zapraszamy.

Kalendarz

Czerwiec 2026
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Zegar

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 50

W poprzednim tygodniu: 113

W tym miesiącu: 50

W poprzednim miesiącu: 506

Wszystkich: 25783

 

instytutksiazki_logo

SBP